Zapraszam na mojego Patronita:
[ Ссылка ]
Inicjatywa ma na celu ulepszenie materiałów na kanale, możecie się dołożyć, nie musicie, i tak będę się starać, aby było jak najlepiej :)
Trasa przejazdu:
- RZESZÓW D.A.
- RZESZÓW, LISA KULI 01/02
- RZESZÓW, DĄBROW. KOŚCIÓŁ 06/05
- RZESZÓW, PODKARP.POLIT. 02/01
- RZESZÓW, PODKARP.MATUSZ. 04/03
- RZESZÓW, PODKAR.KOŚC. 08/07
- BOGUCHWAŁA 68/BOGUCHWAŁA D.A.
- LUTORYŻ 76/89
- WISŁOCZANKA 78/87
- BABICA 80/85
- BABICA 82/83
- BABICA 84/81
- WYŻNE 86/79
- WYŻNE 88/77
- WYŻNE 90/75
- POŁOMIA 92/73
- POŁOMIA 94/71
- BARYCZKA 96/69
- MAŁÓWKA 98/67
- NIEBYLEC 02/01
- KONIECZKOWA I 04/03
- KONIECZKOWA, SZK. 06/05
- KONIECZKOWA, ŁĘGI 08/07
- GWOŹNICA DOLNA 10/09
- GWOŹNICA GÓRNA, SKR 12/11
- GWOŹNICA GÓRNA, OŚR. ZDR 14/13
- GWOŹNICA GÓRNA, SZKOŁA 16
- GWOŹNICA GÓRNA, POCZTA 18/17
- GWOŹNICA GÓRNA 20
Ещё видео!