Škola suvremenog plesa Ane Maletić
Glazbeno učilište Elly Bašić
Donacijski koncert:
Plesom i glazbom za mlade
ukrajinske umjetnike
Koncertna dvorana Vatroslav Lisinski
Mala Dvorana
Četvrtak, 16.veljače 2023. u 20.00 sati
00:00 INTRO
13:47 1. Nikina potraga
Nastavnica/koreografkinja: Sanja Hrgetić
Izvode: Ansambl OŠ
Glazba: J. Sibelius, Jian Wang, G. Ollscher; 13. Pieces for piano; OP. 76; II.
Etude
16:38 2. Motivičnost
Nastavnica/koreografkinja: Nataša Jurišić
Nastavnica glazbenika: Danijela Klarić Mimica
Izvode: 1. SR. A/C i B/C i Katarina Mudaryk
Korepetitor: Dario Sabol
Glazba: Francis Poulenc: Sonata za flautu
23:03 3. Pepeljuge
Nastavnica/koreografkinja: Katarina Đurđević
Korepetitorica: Emina Fatović
Izvode: 2. E OŠ
Glazba: C. Norton: Spremni ili ne; Y. Tiersen: L Noyée
26:43 4. Izgubljeni
Nastavnica/koreografkinja: Sanja Hrgetić
Izvode: 3. A OŠ
Glazba: NIklas Paschburg: Little Orc
23
29:42 5. You're a good man Charlie Brown
Nastavnica: Alma Cacan
Izvodi: Rafael Ahmetašević
Tekst: Clark Gesner: You're a good man Charlie Brown (1967); prijevod: Alma
Cacan
33:39 6. Labila
Nastavnica/koreografkinja: Andreja Radan
Korepetitorica: Marija Bajo
Izvode: 4.C OŠ
Glazba: J.B. Lully: Gavota u d-molu
36:45 7. Slušam kako plešem
Nastavnica/koreografkinja: Nika Špekuljuk
Nastavnica glazbenika: Andreja Jurić
Izvode: 2. C OŠ i Serafim Ivanenko
Glazba: J. Brahms: Rapsodija u h-molu, op. 79, br. 1
44:45 8. Prepuštanje
Nastavnica/koreografkinja: Normela Krešić-Vrkljan
Izvode: 1. SR. D
Korepetitorica: Marija Bajo
Glazba: György Ligeti: Musica Ricercata, br. 2
49:15 9. Caro Mio Ben
Izvedba: Liza Bilonozhko
Nastavnica: Dubravka Krušelj Jurković
Korepetitor: Dario Sabol
Glazba: Giuseppe Giordani: Caro Mio Ben
53:29 10. Rondo
Nastavnica/koreografkinja: Irena Vrebec Kuleš
Korepetitor: Đorđe Manojlović
Izvode: 2. SR. A/D
Glazba: Ivo Josipović: Etida kao rondo
56:47 11. Neka te vodi
Nastavnica: Irena Vrebec Kuleš
Korepetitorica: Lada Menac
Izvode: PR. A
Glazba: Gonzales: Dot
58:57 12. Dahom
Nastavnica/koreografkinja: Jasmina Zagrajski Vukelić
Korepetitor: Robert Stingl
Izvode: 4. SR. B i C
Glazba: Robert Stingl: Za Ukrajinu (praizvedba)
01:03:20 13. (Za)jedno
Nastavnica/koreografkinja: Renata Vraneković
Izvode: 2. SR A/B/C/D
Glazba: Ukrajinskoa tradicionalna pjesma Payochka hodyt
Klavirska intervencija: Vesna Matana
01:07:38 14. U trenutku
Nastavnica/koreografkinja: Renata Vraneković
Izvode: 4. SR. A
Glazba: Dakha Brakha: Live On Kexp (izbor)
01:14:02 15. Tradicijska pjesma
Izvode: Vesna Matana (vokal i klavir) i Luka Magdalenić
(violina)
Glazba: Čariva skrypka; Glazba: Ihor Poklad; Stihovi: Jurij
Rybrschynskyj
01:18:32 16. Djevojke iz grada sa sela
Nastavnica/koreografkinja: Ivona Grubišić Pupić
Izvode: 3. SR. A/B/C/D
Glazba: Pisni Dzherela; Oy Na Ivana Ta y Na Kupala
Video
Marko Pletikosa
#artofsoundandvision
Ещё видео!